вівторок, 22 жовтня 2013 р.

Багато прочитаного !

Про кілька прочитаних,вересневих книг, я вже писала, тому продовжу ..

1.Лусі Мод Мондгомері "Емілі із сонячного серпа"
Цю книгу подарувала мені сестра, як маленьке нагадування про казку. Читаючи книгу, голова наповнювалася емоціями маленької дівчинки,яка опинилася не в надто приємній ситуації.
Це лише перша книга із трилогії. Чимось мінімальним нагадала мені «Поліанну». Добра, мила казка, яка нагадує, що не все навкруги сіре та похмуре; що треба робити добро і бути людиною!

2.Надійка Гербіш "Теплі історії до шоколаду"
Хоч історії читались на одному диханні, авторка моя землячка і книга дуже розхвалена, - мені було аж надто солодко і нудко від них. Хто зна, може історії до кави були б цікавіші.. Знайшла декілька хороших, та в загальному я не в захваті

3.Стів Харві "Поступай как женщина, думай как мужчина"
Ось цю книгу повинна прочитати кожна свідома женщіна ) Чудовий чоловічий виклад думок, чудове зняття наших рожевих окулярів. В чоловічих мізках все просто і ясно,як білий день і ця книга допоможе це зрозуміти

жовтень

1.Кідрук "Твердиня"
Завдяки моїй подрузі, мій міф про суч.літературу розвіявся рівно-пропорційно до кількості прочитаних творів Кідрука.
Дуже хотіла потрапити на презентацію цієї книги, та нажаль захворіла. Книгу мені купила одна хороша дівчинка, автограф для мене взяла теж вона )
«Твердиня» дуже швидко прочиталася. Захопливо та колоритно,як і «Бот». Напруга мене не покидала, співпереживання теж..а фантазія як бушувала , щодо здогадок що і як )
Раджу її. Це той тип книги,коли читаєш і не можливо відірвати очей та важко заспокоїтись доки не закриєш її)
А Кідрук досить розумний хлопець.

2.Гордер "Помаранчева дівчинка"
«Донька циркача» мене вразила більше. Проте, ця книга досить щира та чуттєва.. Романтична.. І навіть змушує повірити у існування та щирість того, про що описується.. Книга з життя, бо впевнена,що таких історій є багато .. і кожна чудова по-своєму,попри весь сум,який їх пронизує
3.ІЗДРИК "Таке"
Одного вечора просто відкрила ПДФ,щоб переглянути вигляд книги.. і прочитала більшу третину.. Ці розповіді не підійдуть для розвантаження мізків, не підійдуть для легкого , «ненапряжного» чтива.. Проте, кожна історія чудова. Дивна. Повна.
Я полюбила вірші Іздрика та все ніяк не могла взятись за прозу (бо не люблю цензури у книжках). Проте,скачала.. Прочитала і задоволена. Впевнена, що якось перечитаю ще. Бо він тааак доносить свої думки,як цього не робить ніхто.
Радити чи ні.. Важке питання, бо чтиво досить специфічне. Тому, вирішуйте самі J

4.Сафарлі "Туда без обратно"
Один вечір і книга була поглинута.. На останніх сторінках стояли сльози на очах.. Я не знаю,як він так пише ; як він знає про закутки жіночої душі..Та він їх бачить..
Книга на реальних подіях. (якщо я таки правильно зрозуміла епілог)
Щоденник проститутки. Важкість її буття. Примирення.Любов.Втрати..
В ній є все,але дуже вона болюча..

5.Сафарлі "Если бы ты знал"
Прочитавши до цієї книги, ще 2 цього автора,можу сміло заявити, що ця вразила найменше. Сильна історія про жінку, яка захворіла на рак і вирішила провести останні дні так як хоче ВОНА САМА!
Книга про важливість власних думок, про цілющу силу власних поглядів та спокою..
Закінчення чекала іншого,але яке вже маємо )

6.Карнегі "Как перестать беспокоится і начать жить"
Ще одна чудова знахідка ! І в руки попалась дуже-дуже вчасно !
Вкотре-вкотре переконуюсь у вчасності книг !
Аж настільки мене захопила, що попросила сестру її негайно купити і передати мені ! Хочу щоб вона стала моєю настільною книгою !
Ви паритесь через брудний посуд чи сусідів ? Через роботу чи відсутність часу ?
Візьміть її в руки і прочитайте ! Я думаю, поцінювачі «ниття» завжди і всюди, трішки повернуться на правильне місце, осмисливши написане.
Раджу однозначно !

7.Вишневський "Коханка"
Ах,таки не складається у мене з цим автором. «Самотність в мережі» не вразила, «Коханка» - десь на 50%.. Лише кілька оповідок зачепили, а далі.. Хоч і пише він файно,але точно тепер знаю,що Вишневський – НЕ моє J

8.В.Лис «Століття Якова»
Ще одне відкриття осені.. Ця книга настільки чудова та реальна, що я не змогла її закрити доки не прочитала всю.. Ця рідна говірка, важка доля, неймовірна історія Якова..
Українське село..

Я її раджу ! І звісно, візьмусь до інших книг автора